Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Cz Pt Sb N
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Październik 2018
Pon Wt Śr Cz Pt Sb N
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/aproposclub.pl/public_html/data/functions.php on line 3
Stand - up
Start: 20:00
Bilety: 20zł przedsprzedaż, 25zł w dniu koncertu

Uwaga!

długo wyczekiwana,poprzedzona wieloma prośbami,petycjami,wręcz błaganiami.Płaczem i szlochem wymuszona!

Wałbrzyska scena stand -up bo o niej mowa otwiera swoje drzwi ,okna,i jak trzeba to dach przed wałbrzyską publicznością!

Panie Panowie fanfary!

Wałbrzyską scenę stand -up w klubie A'propos otwieramy!

A na początek zaprezentują się:
Grzegorz Wójtowicz - jeden z najmłodszych komików w kraju, wychowanek wrocławskich scen stand-upowych, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki z mikrofonem. Zapytany w jednym z wywiadów aby określił siebie w dwóch słowach odparł: kasjer-sprzedawca. Na scenie nie boli się kontaktu z widownia i przedstawia swoje przemyślenia na temat codzienności, frustracji otaczającego nas świata i gołębi. Ciężkie przeżycia małego grubego dziecka oraz anegdoty wzięte z życia pracowników sieciówek to jego specjalność.


Michał Płonka - zaczął hobbistycznie zajmować się Stand-upem po angielsku po tym, jak rok temu, dzięki występowi na jednym z Open Mic-ów, został zaproszony do grona Wrocławskiego World-Wide Comedy. Nie wiadomo, czy to niecodzienne podejście do tematów i sam ich dobór zaskarbiły mu sympatię publiczności i organizatorów, ale jednorazowy wybryk przerodził się w nieprzerwaną serię występów we Wrocławiu, a także Łodzi i Pradze. Materiału na show dostarczają mu głównie wierzenia i zabobony, lingwistyczne zagwozdki, stare dzieje i opowieści, ale i przedziwne sytuacje, które przytrafiły mu się w życiu. Mama Michała nie zna języka angielskiego, a on nie potrafi dodawać napisów do filmów, więc postanowił przypodobać się i polskiej publiczności.

Gwiazda wieczoru
Wojtek Pięta - wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
"Żarty pozostaną"
W swoim nowym programie mówi o tym co dzieje się, gdy wcześniej brakło asertywności by się odezwać. To sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle jego spostrzeżeń i przeżyć. Problemy, które ma każde z nas i okazja by usłyszeć jakie on ma rozwiązanie. Będzie też o tym co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych, z kim lepiej nie jeździć i dowiedzieć się czy z Tobą się nie napije.

Prowadzący

Rysiek Mazur- weźmie na siebie ciężar gospodarza.
Chodź imię wydaję się być już dzisiaj niespotykane, a zwierzęta są zagrożone wyginięciem, to on sam lubi się spotykać. Nie jest najmłodszym komikiem w Polsce, nie jest też najbardziej doświadczonym w tym zawodzie, ale jest z Wałbrzycha. To właśnie miejsce urodzenia i silne pragnienie przetrwania sprawiło, że chce się dzielić z ludźmi swoimi przygodami codziennego życia, przyprawionymi przemyśleniami zawartymi w danej chwili. Jest wiecznie głodny, poszukuje nowych żartów do przetrawienia, a jak ich nie znajdzie, przegryza rozczarowanie kiełbasą z kieszeni. Opis powinien być krótki, więc jak powszechnie wiadomo, wszystkie Ryśki to porządne chłopy.